«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як лікар-гінеколог сів на велосипед і проїхав понад 3,5 тисячі кілометрів (ФОТО)

Три з половиною тисячі кілометрів без супроводу та будь-якої підтримки подолав спортсмен-аматор Тарас Хомета . Маршрут від Лісабону до Києва зайняв у нього півтора місяці. Подорож розпочалася 12 березня, і лише 16 квітня Тарас в’їхав на Україну.

Майже завершуючи свою велосипедну подорож Европою, Тарас завітав до Ковеля, де з мандрівником поспілкувалася власкор Інформаційного агентства Волинські новини.

Тарас розповів, що закінчив національний медичний університету імені О.О.Богомольця за спеціальністю лікар-гінеколог, потім - три роки інтернатури. Останні три роки працює у приватній клініці «Ілая»лікарем-гінекологом спеціаліст із штучного запліднення. А взагалі у галузі репродуктивної медицини працює уже 8 років відразу після інтернатури.

Ідея подорожі Європою у Тараса виникла спонтанно. 11 березня він брав участь у в Лісабоні (Португалія), 9 квітня брав участь у півмарафоні у Беріліні (Німеччина). Після реєстрації на цих двох заходах Тарас вирішив цікаво та з користю провести час між заходами. Тарас акцентує увагу на тому, що поїздка ця для нього – як відпустка ,тому і кошти витрачав він у своє задоволення. Загалом подорож Тарасу обійшлася більше 1500 тисячі євро. У цю суму увійшли харчування, житло, розваги та інше.

З підготовкою Тарасу допомагали друзі та команда із організації KYIV CYCLING SQUAD. Особливу подяку Тарас передавав Кирилу, організатору KYIV CYCLING SQUAD , який допоміг із вибором велосипеда, оснащення, формою та іншими підручними матеріалами, які знадобилися у подорожі. Тарас зазначив, що мав досвід походів у гори, ночівлі у спальнику, тому трішки розумів що потрібно очікувати від такої поїздки. Були, звичайно, і скептики, які насторожено сприйняли ідею Тараса та пробували відмовити, але Тарас – людина яка впевнено йде до поставлених перед собою цілей.

В день Тарас проїжджав приблизно 120-130 кілометрів. По дорозі затримався у Парижі та Берліні, оскільки давно мріяв там побувати. Першу ніч у столиці Франції ночував на лавці у парку. Цей досвід не рекомендує повторювати нікому. Хоча відношення парижан, каже, приємно вразило.

Ночувати доводилося в готелях, в полі, у лісі. Виручали взяті з собою тент, каримат та спальник. Найважчим відрізком шляху була подорож по Португалії, адже гориста місцевість не дозволяла проїжджати на день більше 80 кілометрів.

На запитання журналіста, чи не було проблем із поліцією, Тарас відповів:

«Я старався дотримуватися правил дорожнього руху. Їздив акуратно. Тверезим, само собою) Тому проблем не було. Швидкість в силу мого транспорту порушував рідко».

Мандрівник проїхав 7 країн. Це – Португалія, Іспанія, Франція, Голландія, Бельгія, Німеччина, Польща та Україна – 8 країна. «Проїжджав країну Басків, так звану, там дуже красиво, гори, пейзажі відрізняються від Іспанії та Франції», - розповідає.

Окремо Тарас зазначив що його дуже здивувало відсутність кордонів країнами ЄС.

«Між країнами Францією і Іспанією я пропустив кордон і помітив лише тому, що нумерація дороги змінилася. В мене є фото, на якій я однією ногою стою в Німеччині іншою в Голландії, і там лише плиточка змінюється, тобто інший тротуар».

Оскільки Тарас вільно володіє англійською та німецькою мовами, проблем у спілкуванні він не мав.

Приклад 33 річного киянина вчергове доводить, що для цілеспрямованої та впевненої у собі людини немає нічого неможливого. То ж беремо намет велосипед і вирушаємо у цікаву подорож нашою планетою.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі