Авторизація

Авторизуйтеся

Як святкували Масляну волинські хокеїсти та моржі (ФОТО)

На Волині в переддень Великого посту відбулись святкування Масляної.

У неділю, 18 лютого, на озері Люцемир гості куштували млинці, грали хокей брали участь у першому фестивалі моржів. Про це йдеться на сторінці Шацької районної державної адміністрації у Facebook.

Волинські хокеїсти визначили найсильнішого у 6 хокейному турнірі “Кубок Shakovel”. Тріумфували на цьому турнірі гравці комади “Молодь” з Ковеля. Друге місце зайняла команда “Ветеран” Шацьк, а “бронзовими” призерами турніру стали хокести команди “Шаковель” з Шацька.

Також на Волині в день Масляної започаткували проведення фестивалю моржів. Кожен бажаючий мав можливість поплавати на відстань і здобути перемогу в цьому не дуже теплому виді спорту. Переможцями стали: 1 місце – Леонід Гаврилюк (Любомль) 300 м.; 2 місце – Віктор Кропивник (Шацьк) 140 м; 3 місце – Леонід Цюп’ях (Шацьк) 40 м.

Всі переможці були нагородженні призами кубками. На завершення заходу учасників пригощали запашними млинцями, гарячою юшкою та чаєм.