«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як святкуватимуть День Соборності України у Луцьку?

22 січня в Україні відзначатимуть День Соборності. Розкрили програму святкування у Луцьку. Про це інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Саме цього дня 99 років тому на площі перед Софією Київською  відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – урочисто проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Тож урочисті заходи з нагоди свята відбудуться у всіх куточках країни.

Зокрема, на Волині 22 січня об 11 годині на Київському майдані, біля пам’ятника борцям за волю і незалежність України, відбудеться спільна молитва за мир та спокій в країні. Окрім того, заплановано покладання квітів до пам’ятника борцям за волю і незалежність України, першому Президенту України Михайлу Грушевському, а також пам’ятних знаків генералу Алмазову та літунам УНР.

Разом із тим, о 15 годині в приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок розпочнеться історично-музична композиція до Дня Соборності України та 99-ої річниці Злуки «Нас не роз’єднати, як не спинити течії Дніпра».

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі