«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як виглядають дружина і діти Володимира Зеленського: сьогодні в мережі появились фото з сімейного альбому

Українці бурхливо обговорюють попередні результати першого туру президентських виборів, згідно з якими лідером голосування став Володимир Зеленський

Лідер студії «Квартал 95» вразив усіх на початку цього року, висунувши свою кандидатуру на президентські вибори. Незважаючи на те, що він тільки недавно прийшов у політику, Зеленський давно був знайомий більшості українців як успішний артист і беззмінний лідер «Кварталу 95». Разом з цим у шоумена є ще одна сторона, яку він не так часто демонструє публіці. Йдеться про його родину.

Ось уже понад 15 років Володимир Зеленський одружений з Оленою. Судячи з попередніх результатів голосування, тепер у неї з’явився реальний шанс стати першою леді України.

Пара одружилася в 2003 році після восьми років стосунків. Через пару років після весілля у них народилася дочка Олександра, а у 2013 році у неї з’явився молодший брат Кирило.

Володимир Зеленський неодноразово заявляв, що його дружина відмінна господиня, любляча дружина і турботлива мати. При цьому вона встигає залишатися ще й одним із співавторів проекту «Квартал 95». Можна з упевненістю сказати, що Олені Зеленській з успіхом вдається поєднувати роль дружини і матері з роботою. Крім того, вона особисто стежить за зовнішнім виглядом свого чоловіка і купує для нього трендові речі.

Сам Зеленський неодноразово заявляв, що для нього його сім’я – найважливіша річ у світі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що після того, як артист Володимир Зеленський заявив про бажання боротися за крісло президента України, в мережі активно заговорили про його дружину – потенційну першу леді України.

Олена Зеленська народилася в Кривому Розі в 1975 році, в дівоцтві вона носила прізвище Кияшко.

Олена розповідала про якості Володимира, які допомогли йому підкорити її. Дружина шоумена розповіла, що з ним не засумуєш, що він – інтелігентний, порядний і при цьому дуже дотепна людина.

Володимир і Олена створили щасливу родину. І сам шоумен неодноразово зізнавався, що сім’я для нього – це найдорожче і найважливіше.

«Сім’я – це унікальна історія. Я ні на що не готовий, щоб їх втратити», – каже Зеленський.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі