«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як волинянка, тримаючи 23 корови, розвіює міфи «молочної паніки» (ФОТО)

У кінці минулого року українське селянство приголомшила новина – мовляв, із нового року заводи не прийматимуть молоко, надоєне від їхніх годувальниць, оскільки така сировина зазвичай другосортна. Паніку викликало, зокрема, впровадження нового Державного стандарту України 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови».

У кінці минулого року українське селянство приголомшила новина – мовляв, із нового року заводи не прийматимуть молоко, надоєне від їхніх годувальниць, оскільки така сировина зазвичай другосортна. Паніку викликало, зокрема, впровадження нового Державного стандарту України 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови». Згідно із цим документом Україна стає на шлях впровадження європейських санітарно-гігієнічних стандартів в процес переробки молока. Тож відповідно до стандарту на українських полицях магазинів має з’явитися молочна продукція лише трьох ґатунків: екстра-класу, вищого та першого.

Утім, згодом повідомили ще одну звістку – нововведення щодо вимог до молока відтермінували. Тож тепер селяни із острахом чекають 1 липня, коли почнуть діяти зміни до державного стандарту та Україна відмовиться від молока другого ґатунку.

Щоправда, поки інші у страху перед «молочною революцією» вже планують збути свою годувальницю та мають намір раз і назавжди забути смак домашнього парного молока із ароматною пінкою, волинянка Тамара Андрейчук своїм прикладом доводить не лише всій області, а й всій Україні, що впровадження нових стандартів – не завада для успішного ведення особистого селянського господарства та реалізації молока вищого ґатунку. Лише власними силами та зусиллями доньок і зятів у маленькому селі Дожва на Турійщині Тамара Андрейчук тримає у своєму господарстві 23 корови й щоденно реалізовує на ПрАТ «Дубномолоко» від 200 до 300 літрів молока вищого ґатунку.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі