Які рослини посадити на підвіконні взимку
Петрушка
Висаджувати петрушку можна в невеликі ємності (пластикові стаканчики, маленькі баночки або горщики). Петрушка любить світло, тому повинна стояти на підвіконні. Поливати взимку 2-3 рази в тиждень. Перші паростки з'являться вже через пару тижнів, а зрізати їх можна буде через три тижні.
Розмарин
Для висаджування розмарину найкраще брати паростки, так як з насіння рослина дуже погано сходить. Потрібно взяти паростки рослини, які встигли задеревеніти і помістити в ємність з водою і піском для того щоб паросток пустив коріння. Після цього пересаджуємо в широкий горщик з товстим дренажним шаром. Рослина любить частий, але помірний полив. Краще пересушити грунт, ніж залити. Розмарину потрібно багато світла.
Кресс-салат
Зверніть увагу на крес-салат - відмінну вітамінну добавку до страв! До того ж, його дуже легко виростити, бо рослина невибаглива в догляді. Його можна виростити в блюдці з тканиною, просоченою водою або ватою, він дуже любить вологу. Потрібно використовувати тонкий шар глинистого грунту. Засаджувати насіння потрібно густо, щоб молоді пагони підтримували один одного. Через 10-14 днів салат зійде і готовий до вживання в їжу.
Торт "Зимова вишня" зі сметанним кремом: рецепт приготування
Базилік
Базилік досить легкий в висаджуванні, досить дотриматися ряду умов, щоб насолоджуватися його пряним ароматом цілий рік. Для вирощування базиліка рекомендується взяти пластиковий контейнер з отворами для виходу зайвої вологи. Необхідно насипати на дно дренажний шар з битої цегли або гальки, базилік починає хворіти через надлишок вологи в грунті. Насіння перед посадкою потрібно замочити в слабкому розчині марганцівки на 5 годин. Можна виростити базилік і живцюванням, просто поставте кілька гілочок базиліка в воду до появи корінців, потім пересадите в грунт.
Зелена цибуля
Зелена цибуля - ось відповідь на питання, які рослини посадити на підвіконні взимку. Рослина не вимагає особливого догляду. Найпростіший спосіб взяти склянку води і посадити в неї цибулину. Цибулина мусить лише злегка торкатися рідини. Міняти воду потрібно кожен день. Можна посадити цибулину в грунт. Для цього необхідно взяти неглибокий пластиковий контейнер або ящик і засипати його дренажним шаром і грунтом. Заглиблювати цибулини в землю не обов'язково, засаджують цибулини щільно. Посадки поливайте так часто, щоб не допустити пересихання грунту.
Селера
Виростити корисну пряну селеру досить просто в домашніх умовах. Потрібно взяти качан, що залишився з селери і помістивши в ємність з водою дочекатися корінців. Пересаджувати в грунт, змішаний з торфом, а на дні повинен бути дренаж. Качан садимо в землю повністю. Через 2-3 тижні можна зрізати листя для салату.