«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Якою інформацією не можна ділитися з оточуючими людьми?

Ділитися краще тим, що готові прийняти наші родичі й друзі. Можливо, наша велика радість буде для когось маленьким горем.

Ваші доходи

Це точно не та тема, на яку варто говорити. Якщо ви повідомите, скільки заробляєте або розповісте про свої джерела доходу, невідомо ще, які висновки зробить співрозмовник. Наприклад, він може позаздрити, що ви багатші нього. Або відчути себе в приниженому становищі в порівнянні з вами. А з незнайомцями ділитися такою інформацією взагалі небезпечно.

Навіть якщо вас запитують, скільки ви отримуєте, краще не називати точної суми або назвати цифру менше, ніж насправді.

Демонстрація матеріальних благ

Часом важко втриматися і не похвалитися новим автомобілем, смартфоном або сукнею з дорогого бутіка. Але краще цього не робити. Це може викликати заздрість і негативне ставлення до вас. Вас можуть порахувати надто зарозумілою або порожньою особистістю, для якої важлива лише матеріальна сторона життя.

Плани на майбутнє

Деякі люди намагаються нікому не сповіщати про свої плани на майбутнє, особливо серйозні. І недарма. По-перше, плани можуть і не збутися, і вам потім про це можуть нагадати. По-друге, вам можуть якимось чином перейти дорогу через заздрощі або поганого ставлення до вас. Загалом, якщо щось задумали, краще тримати це при собі. Якщо все вийде, тоді й поділіться.

Сімейні проблеми

Не у всіх в родині відносини складаються гладко. Можуть виникати непорозуміння з батьками, братами-сестрами, чоловіками, дітьми. Розповідати про це оточуючим без вагомих причин не слід. Це може сприяти складанню негативної думки про вас, та ще вам стануть перемивати кісточки.

Особисте життя

Хвалитися тим, як вдало все складається у вас на особистому фронті, однозначно не варто. Якщо у співрозмовника або співрозмовниці не все в цьому плані так добре, вам можуть елементарно позаздрити. Деякі жінки зізнаються, що після того, як вони поділилися такою інформацією з якою-небудь приятелькою, все пішло під укіс, немов їх наврочили.

Розумні дівчата не розповідають про відносини або майбутнє весілля до тих пір, поки приховувати це стане вже неможливо. А раптом все зірветься, і дехто почне зловтішатися з приводу невдалого шлюбного союзу? Але навіть якщо ви вже сімейна дама і чоловік вас буквально носить на руках, не хваліться цим. Відомі навіть випадки, коли заздрісні подруги намагаються спокусити цих люблячих чоловіків. І не завжди безуспішно.

Нехай шкодити вам спеціально і не стануть, але хіба приємно, якщо хто-небудь почне згодом обговорювати ваші відносини? Та ще додавати всякі неіснуючі подробиці від себе?

Вагітність

Розповідати про вагітність на ранніх термінах вважається поганою прикметою. Дійсно, чим менший термін, тим більша небезпека викидня. І чим більше людей будуть про це знати, тим сильніша психологічна травма. Тому є правило: в вагітності признаватися не раніше ніж коли вона перевалить за половину - 4,5 місяця. Звичайно, це не стосується близьких родичів жінки. А ось подругам і співробітникам до цього терміну краще ні про що не знати.

Скарги на ваших кривдників

Всіх нас колись хтось кривдив. Але чи варто розповідати співрозмовнику, як погано з вами обійшлися колишні однокласники, колеги або колишні друзі? Навряд чи комусь буде цікаво вислуховувати негатив про абсолютно незнайомих йому людей. Та й в цілому скаржників не люблять, охочіше спілкуються з позитивними особистостями. Ваш співрозмовник може подумати, що ви і на нього потім станете так само скаржитися, і захоче триматися від вас подалі.

Добрі вчинки

У християн є прислів'я: «Права рука не відає, що робить ліва». Звичайно, похвально допомагати своїм ближнім, але якщо ви в подробицях станете розповідати, як зварили суп старенькій-сусідці або перевели гроші в благодійний фонд, це буде виглядати ні чим іншим як хвастощами. Співрозмовник подумає, що добро ви творите виключно для піару, а такі особистості зазвичай не вселяють симпатії.

Пропаганда власного способу життя

Хтось захоплюється спортом або здоровим способом життя, хтось - буддизмом, йогою, медитацією, психологічними тренінгами... Але чи потрібно нав'язувати ці речі оточуючим? Адже кожен сам робить свій вибір. Навіть якщо ви вважаєте щось правильним і корисним, не варто тиснути на співрозмовника, переконуючи його зайнятися тим же самим. Така поведінка може відштовхнути, навіть якщо спочатку ви викликали у людини щиру симпатію.

Чужа «одержимість» чим-небудь, як правило, напружує, особливо якщо мова йде про малознайомих людей. Ось близькі друзі можуть ставитися до вашого «пунктика» поблажливо. Якщо вже вам так хочеться про це розповісти, скажіть про це кілька фраз. Але не треба агітувати співрозмовника ходити разом з вами на заняття або змінювати раціон. Якщо зацікавиться - сам звернеться до вас за консультацією.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі