«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Юлію Вусенко звільнили з керівної посади

Юлії Вусенко знайшли заміну на посту керівника волинської «Самопомочі». Виконувачем обов’язків керівника призначили Тетяну Острікову.

Про це пише ІА Волинські новини, посилаючись на повідомлення на сайті партії.

"Виконавчий комітет «Об’єднання «Самопоміч» призначив народного депутата Тетяну Острікову виконувачем обов’язків голови Волинської обласної організації партії, - йдеться в заяві керівника всеукраїнського виконкому партії", - йдеться у повідомленні.

Зокрема йдеться про те, до моменту наступних зборів обласного осередку, обов’язки керівника Волинської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» виконуватиме народний депутат Тетяна Острікова (на фото).

Юлія Вусенко, тим часом, виконуватиме обов’язки керівника Луцької міської організації «Самопомочі» – виконавчий комітет партії призначив її на цю посаду у зв’язку із завершенням терміну повноважень попереднього керівника Тараса Шляхтича.

Вусенко здобула скандальну славу після її звільнення більшістю депутатів Луцькради з посади секретаря.

Як жартома сказав на одній з сесій Євгеній Ткачук, Юлія Вусенко «з’їсть свій прапорець «Самопомочі», так їй хочеться влади та солодкої зарплати». Він пожартував, що Вусенко варто сказати, скільки їй потрібно грошей для того, щоб вона назавжди виселилася з Луцька.

Вусенко свого часу активно «працювала»: робила гучні заяви в ЗМІ, доводила, що депутати, нібито, не мали права її звільнити, під час сесій публічно називала депутатів «довбой*бами», погрожувала, показувала непристойні жести та посилаєла колег «на*уй». Словом, робила все, окрім того, для чого її обирали люди – роботи на громаду.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі