«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Кабмін змінив правила перевірки якості комунальних послуг

Набрав чинності порядок проведення перевірки відповідності якості надання деяких комунальних послуг.

Відповідну постанову Кабінету міністрів від 27 грудня 2018 р. № 1145 опубліковано в офіційних виданнях: "Урядовий кур'єр" від 5 січня 2019 р. - № 3 та "Офіційний вісник України" від 15 січня 2019 р. - № 4, інформує Ukr.Media.

Порядком регулюються питання перевірки якості надання послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами в частині надання послуг з вивезення побутових відходів, а також послуг з управління багатоквартирним будинком.

У разі ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості зазначених комунальних послуг споживач або керуючий багатоквартирного будинку (за дорученням співвласників багатоквартирного будинку в разі прийняття ними відповідного рішення) має право викликати виконавців комунальних послуг для перевірки якості або кількості наданих послуг.

Споживач також має право звернутися у відповідні уповноважені державні органи щодо захисту порушених прав щодо якості надання комунальних послуг або послуг з управління багатоквартирним будинком.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі