«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Катюзі по заслузі: як злодіїв наздогнала карма (ФОТО)

Сьогодні уночі у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» виявили джип лісопорушників, який застряг у багнюці. Справу розслідує поліція.

Працівники групи оперативного реагування ДП «Ківерцівське ЛГ» спільно з лісничим Воротнівського лісництва виїхали на місце самовільної рубки – небайдужі громадяни повідомили, що бачили, як до лісу поїхала машина, - інформує Волинська правда, посилаючись на прес-службу Волинського ОУЛМГ. Лісопорушники, звісно, помітивши «Дастер» лісової охорони, намагалися втекти. Та іноді й сам ліс допомагає покарати любителів легкої наживи. Позашляховик застряг у багнюці. Невідомі особи покинули його і вихали з лісу іншою автівкою.

За викликом лісової охорони прибула поліція. В машині, де було демонтовано задні сидіння, знаходилися шина до бензопили, бензин, дубова кора, мох, тирса – це не залишало сумнівів, з якою ціллю використовували позашляховик. Всі ці факти зафіксовані поліцією. Автомбіль арештували.

Варто зазначити, що поки на місці тривали слідчі дії, прибула група осіб на «Ниві», які запевняли, що цей позашляховик належить їм, тож хочуть повернути машину. В результаті перевірки даних цих осіб виявилося, що двоє вже свого часу притягувалися до відповідальності  – і саме за подібні лісопорушення. До слова, за слідами протекторів шин можна припустити, що лісопорушники прибули з Цумані.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі