«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Хай розглядають, як відданість Путіну: Офіс партії Шарія у Маріуполі "замінували" фалоімітатором (фото)

Стало відомо, що офіс, який нібито замінували вчора, 26 листопада, у центрі Маріуполя, належить партії Шарія. Після отримання повідомлення про підозрілий предмет у торговому центрі "Україна" в Маріуполі правоохоронці оточили сигнальною стрічкою ТРЦ та евакуювали всіх відвідувачів та співробітників, інформують Патріоти України.

Місцевий сайт 0629 з посиланням на власні джерела повідомляє, що до поліції звернулися співробітники офісу партії Шарія у Маріуполі. Під двері кабінету хтось підкинув подарункову коробку. А оскільки співробітники офісу партії на подарунки не чекали, вони й запідозрили, що в коробці може бути вибуховий пристрій.

На місце інциденту виїхали рятувальники, співробітники вибухо-технічної служби та швидка допомога. "Однак у послугах рятувальників не було потреби. Вибухотехніки перевірили коробку. У ній виявився... фалоімітатор", – пише видання.

Хто підкинув такий оригінальний подарунок членам партії Шарія, встановить поліція. Однак член місцевого осередку партії Олександр Тук підозрює, що на це могли піти люди, яких раніше виключили з партії.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі