«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Колишній прес-аташе збірної України Ігор Мірошниченко обізвав Андрія Шевченка після поразки від Англії на Євро-2020

Ігор Мірошниченко, який раніше працював в національній команді, вкрай безсторонньо відгукнувся про її головного тренера після поразки від Англії на Євро-2020

Колишній прес-аташе збірної України з футболу Ігор Мірошниченко, серед іншого працював в ній на ЧС-2006 за тренера Олега Блохіна і капітана Андрія Шевченка, жорстко прокоментував і виліт з Євро-2020.

“А найкращим в матчі був суддя. Хто б ще так елегантно вказав Шеві, який готував три заміни на 90-й хвилині, що він лох ?!” – написав нині політик Ігор Мірошниченко у себе в Фейсбук.

Нагадаємо, головний арбітр матчу 1/4 фіналу Євро-2020 Україна – Англія 0: 4 Фелікс Брих не став додавати час до другого тайму. Німецький рефері дав фінальний свисток відразу після закінчення 90 хвилин.

Через це українці не змогли зробити потрійну заміну. Андрій Шевченко не встиг випустити на поле Олександра Тимчика, Артема Довбіка і Георгія Судакова, які стояли біля бровки в очікуванні виходу на газон. Для Тимчика та Судакова це міг бути дебют на Євро.