«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Концентрація російської бронетехніки: Пентагон перекидає в Україну 200 американських військових - ЗМІ

Концентрація російської бронетехніки: Пентагон перекидає в Україну 200 американських військових - ЗМІ

Міністерство оборони США прийняло рішення направити в Україну велику групу військових радників, яких розмістять на заході України на полігоні в Яворові недалеко від Львова.

 Крім того, на полігон буде направлена ​​група військових інструкторів з Канади на тлі різкого загострення військової ситуації навколо окупованій частині Донбасу.
Про направлення військових інструкторів Сполучених Штатів і Канади на територію України повідомив колишній командувач силами США в Європі генерал Бен Ходжес.

 За його даними, в Україну прибудуть майже 200 американців і близько 150 канадців.
Відзначимо, що інструктори Сполучених Штатів і Канади навчають українських військових тактичної підготовки, артилерії, бронетанкових маневрів, логістики та надання медичної допомоги.  Допомога надається не тільки в зв'язку з конфліктом на Донбасі і нападом Росії, але і в рамках програми по наближенню України до стандартів НАТО.

 Військова авіація Сполучених Штатів продовжує активно прибувати в Україну на тлі стягування російської армії на кордон України.  За останні 24 години на аеродром до Києва прибули як мінімум ще два військово-транспортні літаки ВПС США C-130J Hercules.

За матеріалами dialog.ua

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі