«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Краще прuсядьте! 1+1 виклав ш0куючuй компромат на Порошенка! Виявляється діючий президент…

Вчора ввечері в програмі «Українські сенсації 2019», що почалася о 20.25, розповідалося про численні корупційні схеми, які організував або в яких брав участь Порошенко .

І про його офшори, і про «сліпий траст», і про «Роттердам +, і про« Свинарчук-гейт », і про багато ще.

Також в програмі повідомили свіжу новину про те, що в Європі почалося розслідування махінацій Порошенко і його близьких соратників.

Про неї напередодні повідав журналіст-розслідувач Олександр Дубинський.

Крім того, в цій передачі прозвучала сенсаційна інформація про можливе вбивство, яке скоїв у молоді роки Петро Олексійович.

Раніше про це заявляв один опозиційний молдавський політик Ренато Вусатий (про що «ЕП» писала).

Зокрема, у вересні 2017 року його розповів на відео, що в його розпорядженні виявилася маса документів, які містять факти щодо злочинів, здійснених Порошенко в Молдові.

Опозиційний політик продемонстрував копію постанови прокуратури від 1 жовтня 2012 року, яку підписав прокурор Ліліан Рудей, де «чітко написано, що група фізичних осіб, керована Петром Порошенко, а саме Петру Мадан і інші, створили ряд ОЗУ, які скоїли на території Молдови з 1996 по 2004 рік ряд особливо тяжких злочинів, такі як шахрайство в особливо великих розмірах, розкрадання, написано про те, що є підозри [на адресу Порошенка] і в організації вбивства свого рідного брата, Михайла Порошенко ».

У документі зазначено, що за згаданими епізодами було порушено близько 40 кримінальних справ. «Тут маса фактури. Копії платіжок, підписаних Петром Порошенко, його покійним братом, їх молдавськими бізнес-партнерами, особисте листування Порошенко », – сказав Ренато Вусатий.
Він також заявив, що в новому світлі починають виглядати обставини, пов’язані з давнім злочином, жорстоким і шокуючим вбивством цілої сім’ї в Кишиневі. Йдеться про сім’ю бізнесмена Костянтина Шупарський, який був по-звірячому вбитий сокирою разом зі своєю дружиною і дочкою, ймовірною спадкоємицею акцій «Gemini», в яких був зацікавлений Петро Порошенко і які потім перейшли до нинішнього президента України.

Нагадавши про інтереси Петра Порошенка в бізнесі, пов’язаному з кишинівських «Дитячим світом», шоколадною фабрикою «Букурія» склозаводом, Ренато Вусатий також розповів про підозри на адресу президента України Петра Порошенка у вбивстві його брата і бізнес-партнера, Михайла Порошенко.

Як відомо, в українських ЗМІ поширена озвучена Петром Порошенком версія про нібито загибель Михайла Порошенко в дорожньо-транспортній пригоді. «Але молдавські поліцейські, які в ті роки працювали, кажуть, що його мертвим привезли в Кишинів, не було ніякого ДТП, його там втопили», – заявив Вусатий.

Про все це зараз розповів телеканал «1 + 1», який дивляться мільйони українців. Цікаво, як вони сприймуть цю шокуючу інформацію про президента Порошенко, правлячому України вже п’ять років? ..

Джерело

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі