«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Кредит на тепло: як отримати допомогу та економити на комуналці.

Людям пропонують відмовитися від ЖЕКів та найняти управляючого.

Українцям дадуть вигідні кредити на утеплення житла. Для цього жителям багатоповерхівок потрібно створити ОСББ.

   Жителі ж висоток, які не створили об'єднання, але не задоволені роботою комунальників зможуть відмовитися від ЖЕКів найняти професійного керуючого, - пише "Сегодня".
Ніна Новак з Луцька мріє в новому році об'єднатися з сусідами і відмовитися від послуг ЖЕКу. У своїй квартирі жінка ходить тепло одягненою, бо вдома тільки +9.Комунальники пояснюють: коштів на утеплення стін немає.

    "Цей обігрівач у нас куплений ще в радянському союзі. І ще з вересня я його  включила, щоб в будинку не було вогкості. І так щороку. Ще на вулиці тепло, а я включаю камін", - розповідає Ніна Новак.


   Як розповів міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, уже в Україні жителі близько 15% багатоповерхівок створили ОСББ. А це понад 33 тисяч будинків.Саме з ними вже з березня готовий співпрацювати Фонд енергоефективності, нарахунках якого знаходяться 4,5 млрд гривень на модернізацію і утеплення житла.
Також у цьому допоможе нашій країні євросоюз, який виділить 54 мільйони доларів на Фонденергоефективності.

   Також українцям рекомендують відмовлятися від ЖЕКів та наймати так званого керуючого. Це людина, яка буде відповідати за всі витрати в будинку та звітувати про це перед жителями.
   Сьогодні, якщо будинок відноситься до ЖЕКу, то саме муніципальна організація встановлює хто та скільки платитиме за послуги.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі