«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Ліга чемпіонів: "Шахтар" програв у Мілані "Інтеру" і вперше за останні 10 років не зіграє у весняній частині єврокубків

Донецький "Шахтар" програв італійському "Інтеру" у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч у Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца" завершилася поразкою "гірників" із рахунком 0:2, зазначають Патріоти України.

Господарі домінували у першому таймі та мали кілька відмінних можливостей, щоб забити. Свої моменти не реалізували Нікола Барелла, Андреа Ранок'я та Едін Джеко.

"Гірники" грою в атаці до перерви не приголомшили і всерйоз воротаря "нерадзуррі" Саміра Хандановича так і не потривожили.

Що не змогли господарі зробити у першому таймі, реалізували у другому. На 62-й хвилині Едін Джеко вперше пробив Анатолія Трубіна ударом з лінії карного майданчика.

За п'ять хвилин форвард "Інтера" оформив дубль, замкнувши з метра навіс з лівого флангу від Івана Перішича.

"Шахтар" зміг відповісти небезпечним ударом Артема Бондаренка на 80-й хвилині, проте він пробив метрів із 20 поряд зі стійкою.

Тут же "гірники" створили свій найнебезпечніший момент у поєдинку, але Додо, вийшовши до воріт Хандановича після пасу Марлоса, пробив у стійку.

"Інтер" - "Шахтар" - 2:0

Голи: Джеко, 62; Джеко, 67

"Шахтар" з 1 очком в активі за тур до фінішу вже не зможе піднятися вище останнього, 4-го місця, яке він посідає. "Інтер" набрав 10 балів та вийшов у лідери. Мадридський "Реал" (9 очок) – другий, молдавський "Шериф" (6) – третій. Дві останні команди свій матч 5-го туру ще не зіграли.