Лучанин став одним із кращих учителів 2018 року
У гімназії №4 імені Модеста Левицького обласний етап конкурсу в номінації «фізика» зібрав 12 вчителів з різних куточків Волині, - пише Район.Луцьк.
НВК-ліцей №22 прийняв учасників та вболівальників для проведення конкурсних уроків.
Пальму першості на цьому етапі здобув Віктор Никитюк, «НВК «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».
А лучанин Сергій Цюриць, який вчителює у Луцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 5 посів друге місце.
Навіть карантин не завадив позмагатися у конкурсі в номінації «фізика»: тривале випробування та тестування з фахової майстерності, практичної роботи, методичний практикум і захист навчального проекту.
Опісля ліцей №22 прийняв учасників та вболівальників для конкурсних уроків.
«Наше педагогічне кредо – бачити успіхи своїх вихованців. Вчитель – це та людина, яка вчиться завжди, тому треба продовжувати працювати над собою», – каже вчитель фізики з майже 40-річнем стажем, екс-директор НВК ліцею №22 Василь Ольхович.
«Через місяць вони зрозуміють наскільки мудрішими й досвідченішими вони стали, тому що конкурс тільки загартовує вчитель і йде на користь в плані розвитку вчителя», – говорить переможниця обласного етапу «Вчитель року – 2013».
А практикум виявився справжньою перевіркою на хитрість і винахідливість. Предмети могли ввести в оману і навіяти думку, що завдання стосується оптики, коли насправді було зовсім не так.
«Обладнання не з складних і проблема полягає в тому, як за допомогою простого обладнання сформулювати складну задачу», – розповідає про практичні завдання конкурсу і корисний досвід учителям на майбутнє завідувач відділу фізико-математичних дисциплін ВІППО Валентин Савош.
Дивовижні експерименти стали традиційною складовою обласної учнівської олімпіади з фізики та обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року.
«У гарного вчителя завжди найдеться обладнання, особливо підручне, коли діти можуть це повторити вдома, то це супер. От я над цим працюю – проведення фізичного експерименту підручними засобами», – пояснює Віталій Бегаль, який здобув ІІІ місце й працює на Старовижівщині.
Луцькі фізики переконані, що ця наука прекрасна у своїй багатогранності й відкриється кожному, хто готовий пізнавати по-справжньому.