«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Луцьк та Володимир-Волинський - у добірці 15 таємничих екскурсій Україною

Сутінковий світ підземель вабить туристів безліччю таємниць і загадок. Під кожним великим містом є ціла система підземних ходів, підвалів і рукотворних печер, що зберігають історію і міські легенди.

На сайті Zruchno.Travel з'явилася добірка найцікавіших таємничих місць, від відвідувань яких захоплює дух. До топ-15 потрапили, зокрема, Луцькі та Володимир-Волинські підземелля.

Одне з найбільш таємничих місць у Луцьку – Петропавлівський костел, - пише видання. Цей храм був складовою частиною оборонної системи Луцька, під його значними стінами ховаються цілих три підземні поверхи. Свого часу вони давали можливість безпечно пережити будь-яку атаку. Багато років тут ведуться розкопки, під час яких були знайдені людські кістки і черепи, меблі та різні предмети побуту. Вік підземель – близько 400 років, у різні часи вони використовувалися як склад, в’язниця, бомбосховище, овочева база і навіть як Музей атеїзму. Частина підземель доступна для огляду, але потрапити туди можна тільки в супроводі екскурсовода.
Де: Луцьк, вулиця Кафедральна, 6
 
Зовсім поруч із костелом знаходиться ще одне місце, підземні тунелі якого залучають до Луцька чимало туристів. Знаменитий замок Любарта був побудований у далекому XIV столітті, сьогодні в його стінах розташовуються декілька музеїв та експозицій. Під час екскурсії туристів також проводять у розкопки церкви Іоанна Богослова – багаторівневі таємничі підземелля, з якими пов’язано багато міських легенд.
Де: Луцьк, вулиця Кафедральна, 1-А

Ще одне місце, де можна знайти печери, схожі з підземними лабіринтами Києво-Печерської Лаври, – Зимненський Святогорський монастир на Волині. Він є одним із найдавніших монастирів України. За свою довгу історію обитель не раз руйнувалася і відновлювалася. У кінці XIX століття монастир став жіночим, за радянських часів його закрили, відновлювати почали тільки в 1991 році. Монастирський комплекс складається з красивого Успенського собору, ділянок оборонних стін, трапезної із церквою і господарських будівель. Поруч розташована невелика Троїцька церква, поблизу якої знаходиться вхід у стародавні печери. Комплекс печер складається з трьох вулиць-коридорів і підземного храму, загальна протяжність печер сягає понад 70 метрів. Храм, розташований у кінці, знаходиться на глибині близько шести метрів, у зведенні церкви є вентиляційний отвір у вигляді купола, який виходить на внутрішній монастирський двір. Вхід у печери Зимненської обителі відкритий для відвідування паломниками і екскурсантами.
Де: Волинська область, Володимир-Волинський район, село Зимне

Більше таємничих екскурсій можна знайти тут

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі