«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Луцького активіста підозрюють у привласненні кількох мільйонів

Луцького бізнесмена, громадського діяча, колишнього чиновника і кандидата в депутати від Самопомочі та БПП Петра Верзуна підозрюють у привласненні майже 8 мільйонів гривень.

Якщо провину доведуть, чоловікові загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це інформує ТРК «Аверс».

«На лаві підсудних Петро Верзун. Потерпілі – шестеро обурених людей, які стверджують: підозрюваний шахрайським шляхом заволодів їхніми коштами, які, нібито, мали бути використані на спільний бізнес», - йдеться у сюжеті.

Адвокат потерпілих у справі Олександр Лавренчук стверджує, що обдурених людей насправді більше. І лише від цих людей, як відомо адвокату, Петро Верзун отримав майже 8 мільйонів гривень.

«Це коло потерпілих не є вичерпним, до мене надходять інші звернення від потерпілих», - каже адвокат.

Як йдеться у сюжеті телеканалу, за рішенням суду першої інстанції підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Проте, прокурор та захисник потерпілих його оскаржили. Сторона обвинувачення вимагала застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці. Проте, сам підозрюваний переконує – він чесний громадянин і покидати територію України не збирається.

За словами адвоката Олександра Лавренчука, відповіді на головне питання - куди ж поділися майже 8 мільйонів гривень, підозрюваний уникає.

Тим часом, сам Петро Верзун переконує – ці люди давали йому кошти добровільно.

Із зали суду підозрювані почали звинувачувати Петра Верзуна у погрозах, які лунали у відповідь на прохання повернути кошти.

«Пан Верзун вилетів до мене з готелю Україна зі словами «Я тебе вб*ю!» Особиста моя фізпідготовка не дала мені постраждати від його комплекції. Багато разів мені було сказано, що грошей він мені повертати не буде- назвав мене лохом, що я позичив йому гроші», - каже постраждалий.

Зрештою апеляцію проти Петра Верзуна задовольнили частково – після оголошення повного тексту рішення взяти підозрюваного під варту на 2 місяці. Петру Верзуну дали можливість внести заставу у розмірі 528 тисяч 600 гривень.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі