«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Луцького прокурора «задарували» на 180 тисяч гривень

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Олександр Шпота задекларував подарунки від матері й тещі. Загальна сума коштів, подарованих прокурору, його дружині та двом малолітнім дітям склала 180 тисяч гривень.

Так, прокурор задекларував свою нерухомість - квартиру в Луцьку, третину квартири у Радехові (Львівська область), яка належить дружині - Марті Шпоті та земельну ділянку в селі Струмівка, - пише ІА Волинські новини. До слова, зареєстрований прокурор з родиною у тому ж селі Струмівка. Саме на цій ділянці розташований будинок його тещі - Юлії Ковальчук.

Як інформувало видання "Наші гроші", у 2015 році на тещу прокурора зареєстрували будинок площею 190 кв м.

Про те, що у ньому живе сім’я прокурорів, свідчать фотозвіти доньки держслужбовців у соцмережах. Та і в декларації прокурора за 2017 рік цього будинку не вказано.

Родина володіє автівкою «Toyota Camry» 2008 року випуску. Прокурор Олександр Шпота задекларував 297 195 гривень доходу, отриманого як зарплату за місцем роботи та 1 003 гривні виплати внесків профспілкової організації.

Його дружина Марта Шпота, яка працює начальником другого відділу державної виконавчої служби міста Луцька, задекларувала 182 507 гривень зарплати та 10 320 гривень допомоги по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку.

Але дохід сім’ї цими сумами не обмежився: родину прокурора суттєво профінансували матері Олександра та Марти. Зокрема, теща прокурора Юлія Ковальчук подарувала зятеві 40 000 гривень, доньці - 60 000 та по 20 000 двом онукам. Мати прокурора - Леся Шпота обдарувала дещо скромніше - всім чотирьом членам сім’ї по 10 000 гривень. Загальна сума подарунків у грошовій формі - 180 тисяч гривень.

Юлія Ковальчук, пише видання "Наші гроші", на пенсії з 2003 року. Була керівником нині припиненого ТОВ «Агроторг» (2010-2015 роки), яке займалось оптовою торгівлею зерном. З 2015 року керує діяльністю новоствореного ТОВ «К-Агро», що зареєстроване у Радехівському районі на Львівщині, а у жовтні 2016-го призначена директором ПАТ «Птахофабрика “Ражнівська”» терміном на 3 роки. Остання фірма знаходиться у Бродівському районі Львівської області, що межує з Радехівським.

З’ясувати доходи матері прокурора також вдалося - їх задекларував брат прокурора Руслан Шпота, який працює старший майстер Куклинського лісництва у ДП "Поліське лісове господарство". Згідно поданої декларації, Леся Шпота за 2017 рік заробила 88 686 гривень заробітної плати, отриманої в Маневицькій ЦРЛ, 5 808 гривень зарплати, отриманої за сумісництвом у Маневицькому управлінні водного господарства

та 28 228 гривень пенсії. Усього - 122 722 гривні, третину цієї суми, якщо вірити декларації Олександра Шпоти, жінка подарувала родині сина. Руслан Шпота таких подарунків, як його брат-прокурор, судячи з декларації, від матері не отримував.

Додамо, заощаджень у прокурора теж побільшало: у 2017 році він задекларував 280 тисяч гривень готівкою, а цьогоріч - 20 тисяч доларів, що в перерахунку на українську валюту складає півмільйона гривень.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі