«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Макаревич справив фурор на концерті в Полтаві: зал аплодував стоячи. Фото та відео

Макаревич справив фурор на концерті в Полтаві: зал аплодував стоячи. Фото та відео

Російський музикант і лідер рок-гурту “Машина времени” Андрій Макаревич відвідав українське місто Полтаву і зібрав на концерті повний зал шанувальників. За словами артиста, розсадження фанатів було в суворій відповідності з карантинними обмеженнями, але наприкінці виступу всі “вскочили” до знаменитості.

Також Макаревич подякував фанатам і назвав їх “чудовими глядачами”. Наступним містом, в якому виступить співак, стане Дніпро. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).

Відомо, що Макаревич протягом декількох днів подорожує з проєктом УО5. Музикант вже відвідав Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Чернівці та Львів. Зазначимо, що в останньому місті артист заявив, що не очікував побачити таку розкішну архітектуру, стильні ресторани і чистоту.


Нагадаємо, Макаревич не раз висловлювався на підтримку України і критикував дії російської влади та лояльних до неї ЗМІ на тлі подій Євромайдану, окупації Криму та Донбасу. А в лютому він заявив, що президент Росії Путін зробив усе, щоб кількість тих, хто його ненавидить, збільшилася.

Раніше Макаревич розповів про цькування в Росії через підтримку України. За його словами, після того як 2014 року він виступив у Святогорську Донецької області, проти нього розгорнулася кампанія.

Коротко про знаменитість:

Андрій Макаревич – радянський і російський музикант, співак, поет, бард, композитор, художник, продюсер, телеведучий, актор, лідер, засновник і єдиний беззмінний учасник рок-гурту “Машина времени”. Заслужений артист РРФСР, народний артист Російської Федерації.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі