«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Ми говоримо про чортзна-що": На пресконференції Зеленського посварилися журналісти

Під час президентського пресмарафону сталася словесна перепалка між головним редактором видання Цензор.НЕ Юрієм Бутусовим та українським президентом. Про це стало відомо з трансляції Офісу президента, передають Патріоти України.

Ставлячи питання президенту, Бутусов адресував главі держави кілька звинувачень, зокрема, в небажанні проливати світло на ситуацію з "вагнерівцями". На що Зеленський торкнувся питання інформаційних "зливів", які, на думку президента, публікує Бутусов і в деяких випадках шкодять державі і навіть призводять до смерті військовослужбовців.

Головний редактор Цензора заявив, що це все брехня і президент України повинен відповідати за свої слова. Окремо український гарант припустив, що журналіст ставиться до нього упереджено, оскільки після обрання чинного президента не отримав призначення на одну з керівних посад у Міністерстві оборони.

Через кілька хвилин словесна перепалка між головним редактором і президентом повторилася знову. У неї вже втрутилася журналіст з 1+1 Наталія Мосейчук, яка вибачилася перед президентом за "маленьку дискусію" і звернулася до Бутусова.

"Юра (Бутусов – Ред.), я не можу підтримати цей тренд "мені соромно", і цей квест. Тому що мені соромно за все, що зараз відбувається. ... Я не хочу цієї боротьби", – сказала Мосейчук.

Своєю чергою президент попросив Бутусова "припинити риторику". "Ви зараз говорите з президентом України. Припиніть, будь ласка, цю риторику. Ви розмовляєте з президентом України - народом обраним, законно обраним. Ви зараз не на площі за гроші з плакатом. Вас запросили за цей стіл як лідера думки – про що сказала Наталя (Мосейчук – Ред.). Ви запитали – я відповів", – зауважив Зеленський.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі