«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Ми усе отримуємо за своєю гідністю!

Чому в одних людей міцне здоров’я, а інші переходять із хвороби у хворобу?

Чому в одних є прекрасна робота або власний процвітаючий бізнес, який приносить не лише задоволення але і заздрісний прибуток, а у інших – нудна огидна професія, де кожна копійка на рахунку? Зупиніться на хвилинку, не запитуйте такого у інших, а запитайте в себе, чому ВИ зіткнулись саме з цими обставинами та умовами життя. Подивіться на усе це з боку і спробуйте проаналізувати як вийшло так, що Ваше життя складається саме таким чином у цей момент. Подумайте, чому такий стан речей викликає незадоволення?

Відповідь тут досить проста: ми живемо так, як того заслуговуємо.

І не варто висловлювати претензії тим, що оточують, адже кожна людина сама керує своєю долею. Ви маєте ту сім’ю, роботу і той достаток, яких Ви заслужили. Всередині Вас піднімається потужна хвиля протесту цій фразі? Значить, Ви маєте “свою правду”, як і кожен з людей у більшій чи меншій мірі. І якщо з цим нічого не робити, не пересилювати себе та не старатись оцінювати своє життя об’єктивно, то не доводиться говорити про будь-які зміни у житті.

 “Своя правда”

Всі люди у більшій чи меншій мірі знаходяться у “своїй правді” незалежно від рівня розвитку. Що це таке? Це особисті погляди, думки, цінності, які закостеніли до такої міри, що вже сформували глуху стіну перед людиною, заважаючи побачити справжній стан речей або щось нове в житті. Це шаблони думок і дій, яких людина сліпо дотримується незалежно від ситуації і часто не визнає можливість виходу за ці рамки.

Ми отримуємо усе за особистою гідністю. Ви запитаєте, що це за абстрактні слова, і яким способом виміряти гідність?

Гідність людини – це поступовий цілісний розвиток, який одночасно має в собі напрацювання внутрішньої зрілості і чистоти, а також мудрості. Ми не визначаємо міру власної гідності, це робиться за нас. Тому злитися: я заслуговую, чому мені цього не дали? Або намагатись дістати бажане, думаючи, що заслуговуєш – марні зусилля. Це те ж саме, що взяти в кредит дорогий автомобіль, а через годину розбити його. Машини більше немає, а борг залишився.

Тут постає питання: чому так сталось?

Тому що не заслужив мати автомобіль. За певними параметрами в житті людина дотягла тільки до трієчки, а потрібно хоч би на четвірку з плюсом, щоб машину все ж дали. Або уявіть посудину, яку ви підставили Всесвіту (чи Богові, якщо Ви у нього вірите), для наповнення тим або іншим благом. А у цієї посудини є дві стінки, а однієї немає. Або дві високі, а одна ледве-ледве піднялася на п’ять сантиметрів від днища. Тому наливають тільки на ці п’ять сантиметрів… Що робити? Напрацьовувати ті внутрішні якості, яких вам не вистачає для отримання бажаного. Як дізнатися, які ж ці якості? Тут найкраще звернутись зі своєю проблемою до Майстра, Наставника, психолога.

Ми народжені у цьому світі, щоб розвиватись та змінюватись. Якщо цього не відбувається, то Всесвіт витягує людину на “задній двір” життя і просто залишає її доживати свій вік. Щоб зрозуміти рівень свого розвитку досить озирнутись навкруги. Суспільство, у якому ми знаходимось і ситуації, які вказують нам на стан речей в нашому житті прямо або частково, – усі ці маячки постійно говорять нам про наші недоробки, промахи, помилки і так далі.

Все у цьому світі має баланс. Це поняття здається занадто ефемерним і розмитим, проте його можна порівняти з чашами ваг. Одна з них знаходиться всередині вас, а інша зовні. Чого і скільки помістили усередину, те і впливає на зміни з певною силою вже у зовнішньому світі – такі закони системології. Наприклад, батько постійно говорив дівчинці, що з хлопчиками спілкуватися небезпечно, намагаючись її захистити із найкращих міркувань. В результаті, будучи дорослою дівчина боїться починати стосунки з чоловіками, вона почуває себе невпевнено в стосунках з ними, не знаючи причини цього і швидко переходить в роль жертви. Швидше за все вона отримає, чоловіка який буде нею користуватись. У будь-якому випадку, через налаштування, які вона отримала в дитинстві, тепер в житті доведеться випробовувати деякі труднощі в стосунках з чоловіками.

Або людина живе за принципом наступних налаштувань: мало кому можна вірити, будь-хто може підставити Вас і шукає власну вигоду, світ жорстокий, треба вижити. Значить у житті їй траплятимуться саме ті люди, які схильні до лицемірства, брехні, жорстокості, користолюбства і так далі. Через “свою правду” вона не зможе побачити, що є інше життя, де можна домовлятись, де є підтримка і дружелюбність. Можна пояснити і так: Вам відома теорія про голографічність світу? Більшість учених беруть її суть за правило.

Щоб пояснити сенс цієї теорії, можна скористатися словами Гермеса Трісмегіста: “Те, що вгорі, те і внизу”. Незважаючи на будь-які переконання, доведеться змиритись з тим фактом, що для зміни світу, який Вас оточує, необхідно розпочати з себе. Немає сенсу змінювати професію, злитись на свою сім’ю, обурюватись через відсутність нормальної зарплати й інше. Постарайтесь прийняти ті обставини, в яких Ви опинились. Саме вони свідчать про рівень вашого розвитку. Теперішні умови життя можна назвати відправною точкою в тривалому шляху розвитку, на початку якого Ви знаходитесь. Спираючись на них, потрібно зрозуміти, в якому напрямку рухатись далі, щоб добитись поставлених цілей, з чим працювати, на що звернути особливу увагу.

Гідна людина завжди дякує за те, що має. Навчившись приймати і цінувати своє життя таким, яким воно є зараз, Ви готові до того отримувати більше. І ніяк інакше. Роблячи зусилля над собою у різних сферах життєдіяльності, Ви завжди отримаєте відповідь світу. Кожен крок буде винагороджений результатом, який пропорційний до витрачених старань та сил. У цьому і полягає міра Гідності. Періодично може здаватись, що за важку працю ви занадто мало отримуєте, але це не так. Пам’ятайте, що не людина визначає міру.

Якщо результат не виправдовує очікувань, значить, Вашої віддачі в роботі було недостатньо. На шляху до кращого життя Ви навчитесь усвідомлювати свої бажання і потреби, знаходити правильні рішення проблем, а також вірні способи досягнення мети.

З часом ви зрозумієте, чого Ви насправді достойні, і що потрібно зробити, щоб це отримати. Об’єктивний аналіз власних дій – ключ до розуміння законів Всесвіту. Надалі Ви відчуєте взаємозв’язок між докладеними зусиллями і тими благами, які Всесвіт Вам надає.

 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі