«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Молода мама після 35: що каже наука про дорослих батьків

Колись вважалось, що перше дитину треба народжувати років у 20. Тридцятирічних образливо називали « старими породіллями». Добре що часи змінились.

Повністю нормально і природно для здоров’я мати дітей після 35 років, наука підтримує це.

Ми бачимо, що все більше знаменитостей вирішують народити первістка після 30 років.

 За даними Національного центру статистики охорони здоров’я США, найбільш значна група жінок, які мають дітей, знаходиться в віці 40 років. Насправді вік матерів стає старше протягом багатьох років. Жінки починають народжувати дітей в більш пізньому віці, і це тенденція, яка буде тривати.

Які ж переваги більш пізнього материнства?
Збільшується тривалість життя
Дослідження, яке триває в New England Centenarian Study показує, що жінки, які народили після 40 років, в чотири рази частіше живуть до 100 років, ніж жінки у котрих народилися діти в більш молодому віці.

Продовжується молодість
Безсумнівно, що погляди на життя змінюються з появою дітей. За даними JAMA Internal Medicine, позитивне ставлення молоді до життя допомагає старшим батькам жити більш щасливим, безтурботним життям.

Щасливе батьківство
Різні соціологічні дослідження показують, що більш старші батьки – після сорока років – щасливі батьки! Вони спокійніше реагують на клопоти і приймають рішення більш усвідомлено. Звичайно, сюди також входить матеріальна забезпеченість і стабільність, яка дає певну впевненість.

У старших батьків розумніші діти
В одному недавньому дослідженні, присвяченому матерям у віці старше 35 років, опублікованому в American Geriatrics Society, було виявлено, що діти отримують користь від гормонів, які наповнюють організм, і це позитивно впливає на мозок дитини під час вагітності , що сприяє кращому вирішенню проблем, розумових міркувань і пам’яті в зрілому віці.

Ну а ми вважаємо, що материнству, як і коханню: кожен вік підвладний. Головне, щоб батьки були поміркованими, а діти зростали у доброті.

джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі