Молода сім’я купила закинутий будинок і зробила з нього казкове місце
Міста стали такими гучними і запорошеними, що все більше сімей мріють змінити квартиру на заміський будинок. Однак головним героям нашої сьогоднішньої історії не доводилося вибирати. Молодій парі з Угорщини з маленькою донечкою на руках не вистачало заощаджень навіть на скромну дачу в передмісті. Однак ці люди не опустили рук, а впевнено йшли до своєї мрії і сьогодні вони живуть, як у казці.
Рішення згідно з коштами
У наших головних героїв було зовсім небагато грошей. Але за щасливим збігом обставин вони змогли дуже недорого купити напіврозвалений будинок. Звичайно, з милим рай і в курені, але все ж молодій сім’ї хотілося жити в комфорті та затишку. Тоді вони вирішили взяти справу в свої руки, в прямому сенсі цього слова.
Відновлення розвалини
Подружжя були налаштовані відновити будинок і зробити це своїми силами. Спочатку сім’я склала чіткий план майбутніх робіт, і потім приступила до його втілення. Так як грошей було не так багато, все доводилося робити поступово. Але з кожним кроком їх будинок ставав все кращим, і це дозволяло їм не втрачати інтерес і наполегливо йти до мети.
Розширення території
Насамперед вони вирішили додати більше простору свого будинку. Старий дах все одно потребував капітального ремонту, тому було вирішено заодно підняти його рівень, тим самим створивши простір для другого поверху. Також простору додала простенька, але дуже практична літня тераса — під нею легко можна сховатися від дощу або літньої спеки. З нею будинок відразу став набагато затишнішим.
Внутрішній простір
Після перероблення даху в будинку з’явився повноцінний другий поверх, що дуже актуально в такому невеликому будиночку. Подібне доопрацювання дозволило розширити житловий простір до 40 квадратних метрів.
Звичайно, збільшення площі будинку було досить складним завданням, як в плані оформлення документів, так і в фінансовому. Однак родина впоралася і сьогодні нітрохи не шкодує, що зважилася на таку авантюру. Пара дуже пишається, що їм все вдалося, адже практично всі роботи вони робили самі, без допомоги професіоналів. Ця історія живе втілення фрази «вкласти в свій будинок душу».
Внутрішнє облаштування будинку
Подружжя ще на етапі планування вирішили, що фінальний вигляд будинку буде максимально автентичним. Вони категорично не хотіли робити сучасний модний ремонт. Адже мали на меті не збудувати заново, а відновити, зберігши максимум первозданних деталей.
Сімейна пара відремонтувала всі старі меблі, які отримали у спадок з будинком. До слова, зрештою цей продиктований економією трюк став родзинкою їх інтер’єру. Але особливо їм хотілося зберегти глиняно-цегляну піч, виконану за старовинними технологіями.
Піч знатно натерпілася за той час, поки будинок стояв занедбаним. Але сім’я дбайливо відремонтувала її камінь за каменем. Відновлена і трохи модернізована конструкція стала справжньою душею будинку. Піч створює особливий затишок, змушуючи подумки відправитися в дитинство, за часів літніх канікул у бабусі.
Важливе рішення
Спочатку цей будинок мав виконувати роль заміської дачі, де можна провести вихідні і відпустку. Але в нього було вкладено стільки душі, часу та коштів, що закінчивши роботу над ним пара вирішила остаточно в нього переїхати. Тепер сім’я вже з двома діточками живе в будинку своєї мрії, який вони побудували власними руками.
Незабаром після переїзду сім’я, що жила завжди в місті, повністю перейнялася сільським життям і навіть завела невелике господарство. Завдяки цьому у подружжя і їхніх дітей завжди на столі є натуральна домашня їжа. Починаючи це масштабне перероблювання пара і подумати не могла, як круто це змінить їхнє життя.
Сьогодні молода сім’я щаслива, вони порівнюють своє життя в будиночку з казковим сюжетом. І відчувають себе просто чудово у своєму затишному, теплому і унікальному житлі. У них є чому повчитися, їх не зупинили ні відсутність грошей, ні інші труднощі. Вони вирішили і зробили, молодці — інакше і не скажеш.
Вам сподобався цей новий перероблений будинок?