«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

На врученні Томосу родзинкою програми стали соски Марини Порошенко, - ЗМІ.

Як незручно вийшло...

Марина Порошенко, перша леді України
На Фанарі в храмі Святого Георгія (Стамбул) 6 січня відбулася церемонія вручення Томосу про автокефалію Україні. Під час урочистого заходу перша леді Марина Порошенко справила небувалий фурор своїм незвичним образом.
Користувачі помітили: у її вбранні з'явилася "пікантна родзинка". На фото видно, що дружина чинного гаранта Петра Порошенка була одягнена в білу блузу, через яку уважні українці побачили те, що пристойні жінки зазвичай приховують, повідомляє Clutch.
По всій видимості на бюстгальтері Марини Порошенко не було поролонової чашки, або вона була зовсім без нього, точно не ясно – знову ж таки, це просто припущення користувачів.
Цікаво, що аналогічні знімки опубліковані на офіційній сторінці гаранта в Facebook. Натякають, що Марина Порошенко нібито просто "знехтувала правилами дипломатичного етикету і невдало підібрала вбрання".
Як відомо, зазвичай Марина Порошенко виглядає вельми стримано. Один з останніх її виходів на Святвечір вразив шанувальників своєю елегантністю і жіночністю.
Для святкування дружина глави української держави вибрала розкішну сукню чорного кольору з національними мотивами. Решта членів родини надягли для сімейного вечора яскраві вишиванки.

Інформатор

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі