«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Найпотужніша порада, яку дідусь-мільярдер дав своєму онукові. Правило 30 секунд – реально працює і здатне змінити не одне життя. Це варто прочитати!

Найпотужніша порада, яку дідусь-мільярдер дав своєму онукові. Правило 30 секунд – реально працює і здатне змінити не одне життя. Це варто прочитати!

Перед тим як онук пішов до старшої школи, дідусь йому сказав. Джерело

 

Він робив, і з цим підходом у нього виходило все, чим він займався. Пізніше він поділився секретом свого успіху з двома своїми синами, і вони теж досягли успіху в кар’єрі. Протягом декількох місяців я теж пробувала цю пораду в дії. І ось до яких висновків я прийшла:

 

Не думайте, що тільки тому, що ви встигли записати все, що відбувається на зустрічі, вам не потрібно витрачати ще 30 секунд і на те, щоб все це підсумувати. Останнє дуже сильно відрізняється від конспектування. Це свого роду інтерпретація почутого, його пріоритезація і прийняття рішення.

 

 

Визначення найважливіших моментів дуже стомлює. Дивно, як легко переконати себе в тому, що ви зрозуміли сенс, і як легко знаходити для себе виправдання, щоб уникнути цієї нетривалої розумової вправи.

 

Саме так, тому що часто ми нібито все розуміємо і йдемо від непростого визначення того, що можуть означати деякі речі.

 

Якщо ви почекаєте кілька годин, то зможете згадати всі факти, але при цьому забудете про нюанси. А це має значення при визначенні того, що є важливим, будь то інтонація в голосі, затьмарює всі інші припущення, або тінь якоїсь ідеї, народжена в вашій свідомості якимось з почутих коментарів.

 

Як тільки ви освоїте правило 30 секунд, воно вплине на вашу уважність, незалежно від того приймаєте ви участь у розмові, або просто слухаєте чужу дискусію. Це немов освоєння навику визначати просту мелодію в цілій какофонії звуків. Слухаючи з великою увагою і задаючи правильні питання, які вимагають відповідних відповідей, ця звичка стає ще кориснішою.

 

Правило 30 секунд передбачає визначення того, що має цінність для оточуючих. Навіть якщо мова йде про те, щоб враховувати різні точки зору в майбутніх розмовах, воно все одно дає розуміння чужих потреб і способів вирішення існуючих проблем.

 

Кожен раз, коли ви практикуєтеся в застосуванні даного правила, це стає ще простіше, приносячи більше користі і задоволення.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі