«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Не робіть цього": астролог назвав важливу заборону ночі на Івана Купала

Уніч з 6-го на 7-е настає ніч чудес – свято Івана Купала, час, коли за повір'ями можна побачити квітучу папороть, очиститися, стрибнувши через багаття, і знайти судженого, кинувши вінок у воду. Що потрібно зробити в цей день, а від чого необхідно відмовитися, пише сайт Сегодня.Lifestyle.

Бажання

За словами язичників, 7 липня – свято Сонця, і веде воно своє коріння від дня літнього сонцестояння (24 червня), проте через двотижневу різницю між григоріанським і юліанським він змістився. Це свято сонця, затвердження життя. У цей день можна закладати плани на наступний рік. За словами астролога Ігоря Лепшина, загадуючи бажання в цю ніч, треба бути обережним – загадане може збутися, але можливо, радості від цього ви не відчуєте (наприклад, ви бажаєте квартиру і отримуєте її після раптової смерті батьків, або захотіли помандрувати, і відправляєтеся по етапу в Сибір). Потрібно ретельно пояснювати – чого конкретно і яким способом ти хочеш отримати, інакше доля піде по найпростішому шляху.

Обряди

Увечері Івана Купала прийнято пускати вінки на воду, спостерігаючи, як і куди вони пливуть, чий вінок першим до берега приб'є – та перша заміж вийде. Як стверджують астрологи, діти, зачаті в цю ніч, будуть володіти особливими талантами. "Через дев'ять місяців народяться будівники нового світу, причому не просто робочі, а його архітектори і ідеологи", – пророкує Лепшин. Стрибки ж через багаття можуть призвести до серйозних змін у житті, вони, знову ж таки, можуть бути як негативними, так і позитивними, але в будь-якому випадку дуже яскравими.

Травички

Характерна прикмета Івана Купала – звичаї і перекази, пов'язані з рослинним світом. Зібрані в цей день трави і квіти сушать і вважають більш цілющими, ніж зібрані в інший час. Травами обкурюють хворих, борються з нечистю, вживають їх і для розпалювання кохання або одвороту.

Колосок папороті

На думку вчених, просто в середині літа в травах міститься максимальна кількість біологічно активних речовин. А з приводу квітучої папороті вони говорять наступне: "Є дуже рідкісна папороть, яку в народі називають ключ-трава. Вона не квітне, але у неї є колосовидне утворення, яке нагадує квітку, її то, швидше за все, і шукали в цю ніч. А з урахуванням того, що це дуже рідкісна рослина, легенда про її "не легкі пошуки" цілком логічна ", – сказав нам науковий співробітник ботсаду ім. Гришка Дмитро Шевченко.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі