«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Не скуповуйте гречку і сірники: Зеленський закликав не панікувати через можливе вторгнення РФ

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців через загрозу вторгнення Росії в Україну, та закликав не “скуповувати гречку та сірники” через новини та чутки про вторгнення російських військ. Відповідне відеозвернення гарант опублікував у своїх соціальних мережах, пише УНН.

Цитата
"Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені схожими повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися прямо завтра. А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність вже 8 років? Хіба вторгнення почалося не у 2014 році? Хіба загроза війни з'явилася тільки зараз? Ці ризики існують не один день і зараз вони не стали більше, зараз став більше ажіотаж навколо них", - заявив Зеленський.
Деталі
Голова держави закликав українців не панікувати через ситуацію навколо кордонів України. Зеленський також заявив, що Україна не хоче війни, проте повинна завжди до неї бути готова.
“Зараз єдиний привід для паніки, якщо після 8 років війни ми будемо досі піддаватися паніці… Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти, потрібно видихнути, заспокоїтись, не бігти по гречку та сірники. Всім ЗМІ бути саме засобами масової інформації, а не масової істерії. В гонитві за хайпом не допомагати ворогу. Повідомляти щодня про те, що війна може бути завтра. Це точно її не зупинить”, - додав Зеленський.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі