«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Не стримав емоцій: Кондратюк назвав Ані Лорак хв*йдою через заробітки в РФ

Шоумен Ігор Кондратюк назвав українську співачку Ані Лорак, яка на восьмому році війни з Росією продовжує жити та будувати кар'єру в РФ, – хв*йдою. Такі емоції в продюсера викликав анонс туру виконавиці по трьох містах України, зазначають Патріоти України.

Кондратюк залишив коментар з образливими словами під дописом композитора Олександра Ягольника на Facebook. Музикант у тексті розписав, чому не варто пускати Лорак у країну.

Зазначимо, що автор вважає тур співачки своєрідною "перевіркою" для України. На думку композитора, якщо концерти відбудуться, то в майбутньому російські зірки наслідують приклад Лорак.

"Я вважаю анонсовані нею концерти свого роду випробуванням. Якщо у неї все піде гладко, то через рік у нас набагато активніше виступатимуть російські зірки. Спочатку будуть Лорак і Лобода, а потім приїдуть Кіркоров і Моргенштерн", – йдеться в повідомленні.

На це Ігор Кондратюк лаконічно назвав анонсовані виступи Кароліни в Харкові, Запоріжжі та Херсоні "хв*йда-туром".Окрім цього, продюсер спростував популярну серед коментаторів думку про те, що наші артисти залишаться без роботи, якщо в Україну пускатимуть російських виконавців.

"Думаю, що люди, які ходили на концерти своїх українських кумирів, так і будуть на них ходити. А хто не ходив – то хай іде на артистів з країни-агресора", – додав він.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі