«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Невзоров: Я в захваті від того, наскільки жорстко мене прийняли мої нові співгромадяни в Україні. Я побачив свободу думок

Президентом України Володимиром Зеленським, найімовірніше, керував здоровий холодний розрахунок, коли він підписував указ про надання громадянства російському телеведучому і публіцисту Олександрові Невзорову та його дружині.

Таку думку в інтерв'ю головній редакторці видання "ГОРДОН" Олесі Бацман висловив сам Невзоров.
"Про те, що президентський указ [про надання українського громадянства] підписано, я не знав. Про нього не знав ніхто, поки хтось його не злив. Дуже дякую тому, хто злив. Узагалі, готували оприлюднення цього факту інакше. Але що сталося, те сталося", – сказав Невзоров.
За його словами, він "у захваті" від того, як цю новину сприйняли в Україні.
"Розумію, наскільки громадянинові України важко подолати огиду до будь-якого без винятку громадянина Росії. Я розумію, що українці не вірять у хороших росіян, не вірять, що серед цього племені орків можуть бути винятки. Я все розумію. Я у повному захваті, наскільки жорстко мене прийняли мої нові співгромадяни в Україні", – наголосив публіцист.
Він зазначив, що свобода думок, яка є в Україні, є фундаментальною цінністю.
"Чому я в захваті? Я побачив свободу, свободу думок, свободу слова. А я завжди ставив свободу слова вище, ніж геополітичні, політичні, патріотичні та будь-які інші міркування. Тому що свобода слова – це свобода думки, свобода думки – це свобода науки, свобода науки – це свобода розвитку. Фундементальна річ. А геополітика, [президент РФ Володимир] Путін та інша хрінь – вторинні. Я розумію насторожене ставлення до себе українців", – заявив Невзоров.
Водночас він вважає себе дорогоцінним союзником для України, яка воює.
"Я надзвичайно важливий. Залишаючись абсолютно знаковим, я справді дорогоцінний союзник для України. [Президентом України Володимиром] Зеленським, найімовірніше, керував здоровий холодний розрахунок. Він усвідомив калібр зброї і вирішив, що вона потрібна", – зазначив публіцист.
ВІДЕО

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі