«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Область планують перейменувати

На офіційному інтернет-представництві Президента України зареєстрована петиція про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. З такою ініціативою виступає ГО «Правозахисна група «СІЧ», йдеться на її сторінці у Facebook.

Кандидат історичних наук, директор інституту історії Дніпра Олег Репан вважає, що назва Січеслав не тільки підкреслить історичну вагу, а й дасть поштовх розвитку нових стартапів.

«Таке позиціонування – Січеславська область – дозволить нашу область дуже цікаво поставити, показати з точки зору туризму», – зазначив історик.

За словами ініціаторів петиції, назва області має бути змінена, оскільки містить згадку про Петровського – одного з організаторів Голодомору.

«Волинська правда» нагадує, що у травні 2016 року Верховна Рада України перейменувала Дніпропетровськ на Дніпро. Свою назву Дніпропетровськ у 1926 році отримав за назвою ріки та на честь партійного, більшовицького і радянського діяча, керівника революційного руху та голови ЦВК УРСР – Г.І. Петровського, який згодом став одним з ініціаторів організації Голодомору 1932-33 років.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі