«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Обожнювачка Путіна та яра українофобка Доліна не розуміє, чому її не пускають до "русской Одессы" до "рідних могил"

Російська співачка Лариса Доліна щиро дивується, чому їй заборонили в'їзд в Україну. Виконавиця давно підносить антиукраїнську політику Володимира Путіна і анексію Криму, яку вона підтримала двома руками. Про свою тугу по Україні співачка розповіла в програмі "Скажи Гордєєвій", зазначають Патріоти України.

Долина не розуміє

За словами Доліної, вона не знала, що після поїздки в Крим їй заборонять в'їзд в Україну. Вона дуже засмучена тим, що не може потрапити "в своє місто Одесу".

"Я не можу потрапити в Одесу на кладовищі, там поховані мої бабусі і дідусі. Одеса мене завжди підживлювала. У мене вже стільки років немає такої можливості", - повідомила артистка.

Доліна повідомила, що не поїхати в Крим вона не могла.

"Я не знала, що так трапиться. Не поїхати в Крим я не могла, тому що я теж вважаю, що Крим – це все-таки російська історія. Далі не буду заглиблюватися. Якби я не була з цим згодна, я б не поїхала туди. Але я не знала, що це виллється в те, у що виллється: мені заборонять в'їзд в Україну", - заявила виконавиця.

Також Доліна сказала, що не переживає, що їй заборонений в'їзд в інші міста України, а ось за Одесу їй прикро.

Співачка підтримує Путіна

У 2003 році співачка вступила в пропутінську партію "Єдина Росія".
У березні 2015 року вона виступила разом з президентом РФ на Красній площі на концерті, присвяченому річниці анексії українського півострова Крим. У цьому ж році Долина вирушила на півострів з концертами.

З 2018 року їй заборонено в'їзд в Україну.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі