«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Олег Винник не продається!": Популярний співак прокоментував розмови про свою політичну кар'єру

Популярний український співак Олег Вінник, якому, як і ряду відомих артистів, запропонували вступити в одну з політичних сил і балотуватися на парламентські вибори, вперше відреагував на чутки про похід у політику.​

Олег відверто зізнався в інтерв'ю програмі «Світське життя», що, незважаючи на величезну підтримку людей, поки не готовий брати на себе таку відповідальність, як керівництво країною, передають Патріоти України.

«Це не жарти, це величезна відповідальність! Так легковажно піти в політику, тому що хтось тобі платить за це гроші», - зізнався Винник.

Тому зіркам українського шоу-бізнесу за краще залишатися на своєму місці, колесити з гастролями, збираючи стадіони, і дарувати людям радісні емоції.

«Ті чутки, які пішли про те, що я збираюся в парламент, помилкові! Я не йду в політику! Я підтримаю ту людину, яка доведе, що віддасть своє життя за нашу країну і наших людей», - зізнається Олег.

Він також додав, що йому пропонували мільйони доларів за те, щоб висунув свою кандидатуру в президенти. І зараз він провів вже ряд зустрічей з приводу парламенських кампанії.

«Олег Винник не продається!», - сказав він і поставив крапку в розмові на політичну тему.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі