«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

От вам і брати: в Польщі просто так скалічили українців

Декілька днів тому в Ленкніці (місто у Польщі) компанію українців побили просто тому, що вони українці. На ґрунті національної неприязні на них напав місцевий житель.

Про подію розповіла Анета Берестецька - глава прес-центру повітового комендатури поліції в місті Жари. За її словами, бійка сталася в одному із закладів громадського харчування.

"Як з'ясували правоохоронці, 37-річний чоловік публічно і без причини нецензурною лексикою образив двох громадян України з приводу їхньої національної приналежності. Крім того, він порушив тілесну недоторканність одного з них, вдаривши його по голові, завдаючи стусани і смикаючи за одяг. Нападник також погрожував позбавленням життя", - заявила вона в ефірі одного з польських радіостанцій.

Випадки, коли за українську мову або національність вас можуть побити просто посеред вулиці або навіть в громадському транспорті, спалахують все частіше: жителі Польщі вважають, що заробітчани відбирають у них дорогоцінні робочі місця, а тому людського відношення не гідні. Ситуація поступово виходить з-під контролю, а радикальність стрімко перейшла в моторошну жорстокість.

Крім цього, підозрюваний розгромив побутову техніку в закладі: загальна сума збитку перевищила 6 000 злотих. Також наголошується, що поляк був не у найтверезішому стані, коли вирішив напасти. Після того як чоловіка затримали, правоохоронці оголосили йому звинувачення, але після внесення застави дебошир вийшов на свободу. Йому загрожує до трьох років тюремного ув'язнення.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі