«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

П0рошенко звернувся до виборців Зеленськоrо: Я почув вас, а тепер sлухайте мене..

Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко відреагував на перші результати Національного екзит-полу і звернувся до молодих людей із словами, що почув їх та попросив тепер почути його.

Про це він заявив у своєму штабі.

“Я готовий до глибокого та предметного діалогу з тими, кого не встиг переконати у пешому турі. Хотів би зараз звернутися до тих, кому менше 30 років. Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоби зміни були глибшими і швидшими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоби зміни були якісніші, ми маємо об’єднатися для того, щоб цього досягти і не втрачати час. Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення, я почув вас і прошу, почуйте і ви мене”, – заявив Порошенко.

За його словами, “все, що ми робили протягом 5 років, за великим рахунком, є для молоді, є для майбутнього України”.

Водночас Порошенко стверджує, що “точка неповернення не пройдена”.

“От так можна все загубити, що зроблено протягом останніх 5 років. Для цього достатньо зробити помилку у другому турі”, – зазначив чинний президент.

“Через 3 години наступить 1 квітня. Посміємося і досить. З 2 квітня рішуче рухаємося вперед. Друзі, не до жартів, бо потім не насміємося”, – додав Порошенко.

Також він прокоментував результати екзит-полу і назвав шоумена Володимира Зеленського “маріонеткою Коломойського”.

 “Доля звела мене з маріонеткою Коломойського. Коломойському ми не дамо жодного шансу”, – заявив Порошенко.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (2)
Andrey Gumennuy
01 квітня 2019 р. 01:05
КОЛИ ЗЕМЛЯ ГОРИТЬ ПІД НОГАМИ,ТО ХОЧЕШ РОЗМОВЛЯТИ???!!!ПОДЯКУЙ,ЩО МОЛОДЬ ВЗЯЛА В РУКИ БЮЛЕТЕНІ,А НЕ ЗБРОЮ..!!!БАРИГА!
Альберт Нахоцкий
01 квітня 2019 р. 22:22
Andrey Gumennuy, т.е. ты пидар не за Украину. ты блядь просто против Пороха. еще раз ты не за Украину а гнида ебаная против пороха? а еще точнее ты лох обосраный не против Армии против Пороха. Ты конкетно не против Томоса а сука педрильная против Пороха. ты готов голосовать хоть за хуйла кремлядского и отсасать кадырке абы снять чоколадного. Нет гандон ебаный ты не против Пороха - ТЫ ГАВНО СРАНОЕ ПРОТИВ УКРАИНЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі