«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Пам’ятаєте голосну історію, як Фаріон придовбалася до маленької дівчинки, що вона “не Маша, а Марічка”? Так от..


Пам’ятаєте голосну домайданівську історію, як Фаріон придовбалася до маленької дівчинки в школі, коли та на питання “як тебе звати” відповіла “Маша” і я тоді не зрозуміла наїзду на дитину “шо знач Маша??? Ти Марічка а не Маша”… Так от… Тепер Я – Фаріон! 

Хоча українську знаю за неї гірше, і пальця показую не того, але якшо з моєю дитиною в садочку розмовлятимуть мовою окупанта, то свій петесеер я навіть не спробую зупиняти. 

Я розумію, що ми всі скалічені багатовіковою війною з московією, і найбільше це помітно саме в боротьбі нашої мови проти їхньої. Ми говорим як попало, але наші діти розмовлятимуть найпрекраснішою мовою у світі і пишатимуться що вони є українці!.. та для цього доведеться і попрацювати і поборотись. 

Задача 1 – не переходити на російську зі співрозмовником, він і так вас чудово зрозуміє.

Задача 2 – афігєть від факту, що якщо ви не переходите на російську то дивним чином у більшості випадків, співрозмовник перейде з вами на українську!

Задача 3 – поставить собі зачот, ви в черговий раз перемогли в битві за мову!

Дякую моїм російськомовним друзям, що завжди перемикаються зі мною на українську! Сприймаю це і як повагу до мене, і як розуміння того, що зміни потрібно робити в усьому на користь Україні.

Маруся Звіробій

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (2)
David Woodstock
28 серпня 2018 р. 16:00
Не всех дурных война убила!))
Володимир Анатолійович
28 серпня 2018 р. 16:29
David Woodstock, так, не всіх. Тебе, на жаль, залишила в живих.
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі