«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Парубій закликав президента внести до парламенту закон про імпічмент.

Інакше парламент розгляне депутатський законопроект.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій дав президенту Володимиру Зеленському три дні для внесення до парламенту закону про імпічмент.

Парубій зазначив, що депутати розглядають законопроект про тимчасові слідчі комісії, в рамках якого обумовлюється норма про імпічмент. Голова Верховної Ради сказав, що у середу, 29 травня, документ розглядатимуть у відповідному комітеті.

“Я хочу відзначити, що у президента є ще три дні. Ми даємо три дні на те, щоб була внесена його версія. Якщо його версія внесена не буде, ми почнемо розгляд у другому читанні депутатського законопроекту”, – сказав Парубій. 

Раніше заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що законопроект про імпічмент глави держави і про зняття недоторканності з народних депутатів уже готовий до внесення в парламент.

Раніше фракція “Самопоміч” підготувала законопроект “Про Президента України”, в якому хочуть чітко врегулювати повноваження глави держави і включити частину про імпічмент. Основне, про що говорили самі ініціатори, це обмеження права президента призначати людей на низку посад. Зокрема, в проекті закону пропонують забрати у глави держави право призначати директора НАБУ і голову Держбюро розслідувань і “передати їх” прем’єру, а призначення голови СБУ, за що відповідає президент – пропонують віддати Верховній Раді.

Мережа вибухнула коментарями з цього приводу:

За матеріалами РБК-Україна

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі