«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Перевіряли сили в шторм: за один день на Арабатській стрілці загинули п'ятеро людей

Незважаючи на регулярні нагадування МОЗ про правила поведінки на воді, в районі села Стрілкове на Азовському морі за один день, 19 серпня, загинули п'ятеро людей. Про це повідомили в Головному управління (ГУ) ДСНС у Херсонській області. 

Серед загиблих – 35-річний житель Харкова, 49-річний чоловік з Дніпра, 43-річний і 42-річний жителі Кривого Рогу та 33-річний житель Генічеська. Всі вони купалися поза зоною пляжу, де не було рятувальників. 

У цей день був шторм, під час якого візуально хвилі "йшли" до берега, а в нижній течії відкидало плавців назад. Рятувальники в таких умовах врятували з води кілька людей. 

"У глибоководній частині Арабатської стрілки біля села Стрілкове під час шторму часом формується сильна течія. Хвилі несуть плавців до берега, але ця течія відтягує їх назад на глибину. Здається, суша за метр, а до неї не дістатися. Щоб вирватися з пастки, необхідні сили і хороші навички плавання. А вони є не у всіх. ... Минулого літа на Арбатці сталося щось подібне – в шторм втопилися двоє чоловіків, які намагалися врятувати членів сім'ї, яких відносило на глибину. Близьких вони врятували, а от самі не вижили", – заявив місцевому виданню "Новий день" заступник начальника Генічеського відділу ДСНС Херсонщини, підполковник Павло Сірий. 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі