«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Петиція про звільнення Сенцова на сайті Білого дому зібрала вже майже 84 тис. підписів

На сайті Білого дому зареєстрована петиція з вимогою до влади США використати всі засоби, щоб домогтися негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів у Росії, повідомляє ІА ZIK.

Автори петиції наголошують, що стан Олега Сенцова, який ще в травні розпочав голодування, критичний, тому необхідні термінові дії.

«Європейський парламент уже звернувся до Володимира Путіна з проханням негайно звільнити Олега Сенцова та інших. Тепер пора Америці висловитись. Ми закликаємо нашу владу зайняти тверду позицію з цього питання і використати всі важелі впливу, щоб вимагати негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів у Росії», – зазначається у тексті.

Петиція була зареєстрована 8 серпня і на сьогодні зібрала вже майже 79 тисячі підписів. Щоб Білий дім взяв її до розгляду, вона має набрати 100 тисяч голосів.

Підписати петицію потрібно за посиланням – https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov

Нагадаємо, 16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

Тим часом акції на підтримку Олега Сенцова відбуваються в багатьох містах України і світу.

Російські журналісти, режисери, актори звернулись до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв’язня.

Сам же режисер заявив, що не проситиме до Путіна про помилування.

Водночас з таким проханням звернулася його матір, однак у Кремлі дали зрозуміти, що випускати Сенцова не збираються.

Росія повинна звільнити Сенцова перш, ніж на її руках буде ще одна смерть, заявили у Держдепі США.

Європейська кіноакадемія закликала оголосити 14 серпня (три місяці від початку його голодування) Днем Олега Сенцова.

21 серпня виповнилося 100 днів з початку безстрокового голодування українського режисера. За цей час

42-річний Сенцов втратив у вазі близько 30 кг. На тлі голодування у нього загострилося хронічне захворювання серця і з’явилися проблеми з печінкою, нирками, почалася анемія, оніміння кінцівок, пульс знизився до 40 ударів на хвилину.

ООН закликала Росію негайно звільнити Олега Сенцова.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист і письменник, активіст Автомайдану. Після анексії Криму, затриманий ФСБ Росії за підозрою в терористичні діяльності, засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі