«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Після Зеленського Притула взявся за учасника Євробачення 2019: фанати атакували ведучого у соцмережах

Одна необачна фраза викликала справжню бурю емоцій

Відомий гуморист Сергій Притула вже не вперше отримує порцію критику на свою адресу через жарти. Приміром, коли він покепкував над Зеленським, порівнявши його кандидатуру із артистами шоу "Танці з зірками", коментарі посипалися один за одним.

Хоча сам ведучий не раз пояснював: недоброго задуму у нього не було, а всю іронію треба сприймати виключно з почуттям гумору, а не як звинувачення тієї чи іншої людини.

Другий півфінал Національного відбору на Євробачення-2019 також відзначився кількома скандалами у мережі. Зокрема, шквал коментарів викликав коментар телеведучого Сергія Притули щодо вбрання співака KHAYAT (справжнє ім'я – Андрій Хаят).
Артист вийшов на сцену Національного відбору у вбранні, що нагадувало халат. У такому одязі KHAYAT презентував свою пісню Ever, що поєднала фольклорні мотиви з електронною музикою.
За традицією, після ефектного номера з артистом поспілкувався ведучий шоу Сергій Притула. Шоумен згадав історію з побиттям  KHAYAT у Києві, дотепно поєднавши інцидент з образом співака.
"Якщо ви так одягаєтесь у метро, то не дивно, що вас побили!", – пожартував Сергій Притула.
І після цього Притулу просто "атакували" у мережі, засудивши за такі слова. До них долучився і журналіст відомого телеканалу Дмитро Фурдак, який назвав Притулу "гомофобом".

"Вважаю, Сергій Притула повинен вибачитися за своє відкрите виправдання і не засудження насильства щодо людей, "які виглядають не так, як усі". Ведучий Національного відбору на Євробачення висловився ницо, як гопник... Це неприпустимо!" – заявив журналіст.

Відповідь Сергія Притули не забарилась. Під дописом артист розмістив відео, в якому звернув увагу представника ЗМІ на роботу телеканалу, де він працює.

"Дмитре, ви працюєте на каналі, на якому дуже "постібалися" із Зіанджі. Не пам'ятаю, щоб ви вимагали від свого керівництва вибачень. Це по-перше. По-друге, я тут подивився ваші профілі, ви такі всі солоденькі зібралися, між собою там цвіркотіть, чого ж ви мене тегаєте? ", – прокоментував він.

Як відомо, за можливість представляти країну на Євробаченні-2019 поборються Brunettes Shoot Blondes, MARUV, YUKO, ANNA MARIA, Freedom-jazz, KAZKA.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі