«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Прикмети і забобони! Чому категорично не можна тримати вдома штучні квіти!

Енергетика рослин впливає на настрій і здоров’я, тому до вибору квітів для свого будинку потрібно підходити серйозно, пишуть Подробности.

Існує безліч прикмет і повір’їв, які допоможуть розібратися в тому, чи варто прикрашати будинок штучними квітами.

З найдавніших часів рослини використовували для того, щоб прикрасити будинки, зробити відмінні обереги для захисту від зла і поліпшити енергетику житла. Вам варто дізнатися, які квіти принесуть позитив, а які варто назавжди прибрати з дому.

Вважається, що штучні квіти в будинку ставити не можна, так як вони несуть енергетику розрухи, самотності і хвороб. Серед штучних рослин погану славу здобули плющ і очерет, які, за повір’ям, залучають негатив. Наші предки не прикрашали будинки штучними квітами. Замість них використовували цілющі трави, квіткову вишивку і малюнки.

У сучасному світі все частіше зустрічаються красиві штучні квіти, які замінюють дорогі натуральні рослини. Однак багато як і раніше відмовляються від таких прикрас, вважаючи, що штучним квітам місце лише на кладовищі.

Насправді штучні квіти можуть викликати різні захворювання, тому що на них накопичуються частинки пилу, які можуть спровокувати алергічні реакції. Проблеми зі здоров’ям можуть виникнути і в разі, якщо прикраса було створено з неякісної сировини.

Є й інша версія, згідно з якою штучні рослини не несуть негативу. Відомо, що їх використовували з найдавніших часів: наприклад, в Давньому Єгипті і Китаї ними прикрашали не тільки вдома, але і зачіски. Неживі квіти використовуються навіть в церквах і храмах, особливо якщо справа стосується великого свята.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі