«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

ПриватБанк терміново звернувся до українців, справа в кредитах

На розвиток підприємництва планують спрямувати солідну суму

Державний банк "ПриватБанк" повідомив українцям інформацію, яка буде корисною перш за все представникам малого та середнього бізнесу.
Відповідну заяву у вівторок, 15 січня, озвучив  керівник напряму "Малий і середній бізнес" Приватбанку Сергій Клюєв.

У повідомленні йдеться, що в поточному році фінансова установа планує за програмою фінансування українського підприємництва спрямувати понад 8 млрд гривень. 

Згідно з процедурою, оформлення кредиту і зниження банком ставок за кредитами малому бізнесу програма залишається найбільш затребуваною серед підприємців усіх регіонів.

Також в банку зазначають, що новими напрямками фінансування в 2019 році в Україні стали спеціалізовані програми лізингу, створені спеціально для малого бізнесу.

За даними ПриватБанку за допомогою програми "КУБ" банк уже профінансував більше 59 000 бізнес-проектів підприємців.

Нагадаємо, ПриватБанк вперше після націоналізації провів оновлення процесингу. І це може негативно позначитися на клієнтах, якщо щось піде не так.

Неофіційні джерела повідомляють про те, що дане оновлення є критичним. У разі, якщо воно не вдасться силами нової команди, то "відкотити" програмне забезпечення до старої версії не буде можливості.

“ПриватБанк списує з зарплатної картки більше ніж половину зарплати на штраф за використання кредитного ліміту, якого немає, і термін дії кредитки давно минув, сума боргу була 600 грн, забрали більше 11 тис. Продовжують нараховувати, в минулому році штраф в 20 тис. нарахували, гроші забирають з зарплатної картки”, – скаржиться клієнтка “Привату”.

У банку пояснюють – все згідно з підписаним договором. Якщо гроші вчасно не повернуть, то нараховуються штрафи, додаткові відсотки. Найкращий і поки що єдиний вихід – це погашення боргу.

ДЖЕРЕЛО

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі