«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Путін дуже хоче "нарватися" на розплату? У Росії допустили розміщення своєї ядерної зброї біля американського узбережжя

Російська Федерація натякає про здатність розмістити своє ядерне озброєння біля узбережжя Сполучених Штатів. А це ризикує вилитися у протистояння на кшталт того, що відбулося між Радянським Союзом і Америкою восени 1962-го через таємне розміщення СРСР ядерних ракет на Кубі, передають Патріоти України.

На це звертає увагу The New York Times. Видання зазначає: подібні натяки вбачалися у висловлюваннях представників Кремля і самого глави РФ, хоч і не були чітко сформульовані.

"Про те, що ядерну зброю можуть перекинути в місця – можливо, поблизу узбережжя США – і це скоротить запас часу після запуску ракет до п’яти хвилин. Це потенційно може спричинити протистояння, схоже на Карибську кризу 1962 року", – йдеться у матеріалі

Журналісти нагадали переговори між американською і російською сторонами у Женеві минулого понеділка. Перебуваючи там, один із високопоставлених дипломатів заявив про готовність Москви розмістити "невизначені" системи озброєння у "невизначених" місцях.

Такі погрози, наголошується в статті, цілком співзвучні з даними, які дістала американська розвідка. Згідно з ними, Кремль може розглядати певні нові місцевості для базування російської ядерної зброї. До того ж це може бути як тактичне озброєння, так і потужний арсенал гіперзвукових ракет.

Також журналісти підкреслили, що торік у листопаді й сам глава країни-агресора Володимир Путін попереджав про можливість РФ розмістити гіперзвукові ракети на субмаринах неподалік від Вашингтона. Російський лідер не раз повторював, нібито Штати здатні з "території України нанести швидкий ядерний удар по Москві". І саме тому Росія, переконував він, прагне мати можливість зробити те ж саме".

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі