«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Росія зазнала таких втрат, що змушена проводити мобілізацію для продовження наступу, – Залужний

Російська армія продовжує зазнавати великих втрат в Україні. Агресор змушений проводити мобілізацію для формування резерву.

Захисники України дали таку відсіч окупантам, що вони втратили тактичну ініціативу та знизили темпи просування. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ України, генерал-лейтенант Валерій Залужний.

"Весь світ бачить, як держава-агресор Російська Федерація веде криваву війну проти України, використовуючи дальню та оперативно-тактичну авіацію із застосуванням високоточної зброї дальньої дії. У прицілі російських окупантів - мирні міста, але вони холоднокровно натискають на спусковий механізм, що робить їх військовими злочинцями.

Сьогодні під час запеклих боїв на Чорнобильському напрямку отримав поранення начальник штабу 36 армії (Улан-Уде) Східного воєнного округу. У Сіверському операційному районі загинув (за іншими даними, отримав поранення) командир 11 окремої десантно-штурмової бригади (Улан-Уде) Повітряно-десантних військ ЗС РФ", – пише Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що українці захищатимуться до останньої краплі крові – як своєї, так і ворогів. "У російських окупантів є два варіанти: бути знищеними або здатися"

Нагадаємо, за шість днів російські окупанти втратили в живій силі понад 5,7 тис. людей, а також зазнали численних втрат техніки. Але офіційно Росія лише четвертий день війни визнала, що зазнає втрат. Щоправда, бреше, що вони нібито невеликі.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі