«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Росіяни повинні віддавати 30% валюти як податку: озвучено "справжній" курс рубля

У Росії до того курсу рубля, який відображається на біржах, необхідно додати 30% податку. Таким чином, можна визначити, за якою вартістю валюту продають росіянам.

В рамках спроб врятувати економіку країни-агресора в РФ запровадили "податок на валюту" у розмірі 30%. Платити його потрібно у тому випадку, якщо долар купується на біржах. Тому реальний курс долара можна побачити лише в обмінниках. Тоді як, як біржові показники насправді на 30% занижені. Про це на своїй сторінці у Facebook написав експрем'єр України Олексій Гончарук

Вже за кілька тижнів ситуація може кардинально погіршитися. ЄС запровадив заборону на ввезення на територію РФ євро (і компаніями та фізичними особами). Такі ж санкції ще у січні обіцяв американський лідер Джо Байден. І щойно він їх запровадить, євро злетить до 400 рублів, оскільки у РФ виникне дефіцит валюти.

"Формально, російська влада, Центробанк "обіцяє" утримати ситуацію, але реальних інструментів для цього у них немає, адже весь валютний запас Росії заморожено, залишилося тільки золото, але і його найближчим часом реалізувати не вийде через санкції", -каже аналітик "Банки.ру" Богдан Зварич. Тобто, грубо кажучи, держава РФ не має заначки, "іскандери" є, "буки" є, а валюти немає.

Ось чому не вистачатиме валюти:

● впаде експорт, в країну менше поступатиме валюти;

● ЄС уже заборонив ввозити євро;

● частина активів російських банків та Центробанків заморозили;

● США планують заборонити ввозити долари.

● Багато іноземних компаній виходять із Росії, тому виводитимуть свої капітали (а це саме долари та євро).

Нестача валюти призведе до дефіциту на ринку. І чим далі, тим ситуація буде гіршою і гіршою. Ті невеликі запаси Центробанку, які залишилися в їхньому розпорядженні, незабаром вичерпаються. Тому ті, хто хоче придбати долари чи євро, мають це зробити якнайшвидше.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі