«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Російська загроза: Латвія просить США започаткувати постійну військову присутність на своїй території, зокрема розмістити ракети Patriot

Влада Латвії звернулася до США із закликом надати постійну військову присутність з метою стримувати Росію. Зокрема, йдеться про зміцнення оборони Латвії ракетами Patriot, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Ми хотіли б мати постійну присутність США у нашій країні. А морська та протиповітряна оборона в основному зводиться до таких систем, як Patriot", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що війська НАТО вже відпрацювали свої навички у латвійському лісі з використанням замаскованої техніки. Окрім цього, військовослужбовці "зупинили атаку" на Ригу, стримавши просування супротивника до міста.

Зауважимо, раніше стало відомо, що армія Латвії розпочала раніше не оголошені військові навчання біля кордону з Білоруссю. Навчання The Decisive Point триватимуть до 12 грудня. Метою є перевірка спільної співпраці, логістики та процедур ухвалення рішень. При цьому, в країні наголосили, що від міграційної війни Білорусі проти Євросоюзу найбільше виграє Росія.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі