«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Росію чекає голод, а світ – зміни: Пророцтва Ванги на 2019 рік

Відома провидиця Ванга передбачила, що в прийдешньому році життя багатьох людей може змінитися кардинально. З передбачень на 2019 рік ви дізнаєтеся, до чого слід готуватися в найближчому майбутньому.

Ще за життя болгарська провидиця Ванга розповіла про подальшу долю людства. Тож не дивно, що протягом довгих років люди надають таке значення її прогнозам, адже багато хто з них вже отримали підтвердження. Згідно з прогнозами ясновидиці, в 2019 році серйозні зміни відбудуться в усьому світі.

Пророцтва на 2019 рік для всього світу Провісник не раз згадувала про зміни в політичній системі в усьому світі, які можуть статися як в кращу, так і в гірший бік. Однак, за прогнозами ясновидиці, 2019 рік принесе набагато більше хорошого.

Ясновидиця пророкувала появу «поїздів, які будуть літати прямо до Сонця». На думку фахівців, мова йде про потяги на повітряній подушці, які будуть акумулюватися від сонячних електростанцій. Вже скоро прогноз про чудо-машину може виправдатися, бо розробка цього транспорту ведеться вже не перший рік.

У своїх прогнозах провидиця згадувала про створення нового виду пального, завдяки якому витрата невідновлюваних природних ресурсів знизиться. Це дуже важлива інформація для тих, кого турбує екологія і майбутнє нашої планети.

В одному зі своїх пророцтв на 2019 рік болгарська ясновидиця згадала, що люди зможуть продовжувати не тільки життя, але і молодість. Є ймовірність, що мова йшла про винахід нових медичних препаратів, завдяки яким хворі зможуть боротися з небезпечними захворюваннями і тим самим продовжувати своє життя.

А ось Росії на 2019 рік Ванга прогнозує неврожай через погану погоду.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі