«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Розбилася на смерть роблячи селфі в бікіні

Відома блогерша-альпіністка загинула в горах під час нещасного випадку. Відомо, що трагедія сталася ще 20 січня, однак труп жінки досі залишається в горах через складні погодні умови.

Повідомляє - znaj.ua

За інформацією журналістів, блогер встигла подати сигнал про порятунок, але рятувальники не встигли їй допомогти. Так, мова йде про відому блогершу-альпіністку Джіджі Ву, яка здобула світову славу завдяки знімкам на гірських вершинах в бікіні. Її не стало після останнього сходження на вершину Юйшань в Тайвані.
Відомо, що Джіджі вирішила відправитися в одиночний похід ще 11 січня, але через 8 днів подала сигнал про допомогу, повідомивши, що впала в ущелину і не може вибратися. На її порятунок збиралися відправити десантників, але через погану погоди вони не змогли вилетіти.
Тоді направили дві команди піших рятувальників і вони відшукали Джіджі Ву через 28 годин після того, як вона активувала свій аварійний маячок. На жаль, до того часу китаянка вже загинула. Виявилося, що вона замерзла на смерть.
Також повідомляється, що вертольоти досі не можуть вилетіти до місця її загибелі через погану погоду, тому що знайшли її, рятувальники поки розбили поруч з тілом табір і чекають, коли його можна буде забрати.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі