«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Саакашвілі дав відповідь на питання, чи хоче він стати Прем’єр-міністром України

Екс-президент Грузії і колишній глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі розповів про те, чи є у нього політичні амбіції в Україні.

На запитання про те, чи не боїться він повертатися в Україну через порушену проти нього кримінальну справу екс-глава Одеської області відповів негативно, пише ТСН

“Не боюсь. Два дні тому прокурор Кулик розповів докладно, як фальсифікували цю справу, як президент Порошенко особисто керував цим. І це – кримінальний злочин, і хто повинен сидіти в автозаку, мені зрозуміло. Я думаю, що вже новий прокурор, він подивиться на всі ці справи, він буде некорумпований, і слідство, все на цьому закінчиться”, – підкреслив Саакашвілі.

Своє затримання та вивезення з України він назвав незаконним і заявив, що був готовий співпрацювати з усіма правоохоронними органами.

“Коли мене незаконно захопили, ви говорили, що це була прикордонна служба. Насправді це були особисті охоронці президента Порошенка”, – пояснив він.

Саакашвілі додав, що сумував за Україною і найперше хоче зустрітися з друзями, а ось з поверненням в політику буде обережним.

“Звичайно щось буде, але щоб щось конкретно, щоб я так з перших хвилин був частиною якогось там місцевого політичного процесу … Я буду дуже обережний, поки туди ще раз потраплю в цей процес”, – сказав колишній глава Одеської області.

На питання про те, чи хоче Саакашвілі стати прем’єр-міністром, він відповів: “Порошенко тричі пропонував мені стати прем’єром, я тричі відмовився. Обставини різні можуть бути, але зараз я не бачу себе на посаді”.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі